תפריט
רעיון להפעלה ליום הולדת מקורי /מסיבת גיוס או כל סיבה למסיבה

רעיון  להפעלה ליום הולדת מקורי , למסיבת גיוס או כל סיבה למסיבה

יום ההולדת של האדם שאתם אוהבים מתקרב ואין לכם רעיון מקורי ומגניב בשביל להפתיע אותו?   אז אם אתם רוצים כמה רעיונות מקוריים הנה לכם כמה רעיונות מעולים ליום הולדת ,כמו למשל  יומולדת ביאכטה, יומולדת באוויר (צניחה חופשית),יומולדת ה"מרוץ למיליון", יומולדת בחוף הים ועוד הרבה.

בנוסף אחת הפעילויות שכבשו לאחרונה את ישראל לימי הולדת מסיבות גיוס ומסיבות שחרור היא פעילות לייזר טאג. היא מתאימה לכל הגילים ולגברים ונשים. אבל מה זאת הפעילות הזאת? ואיך זה בעצם עובד?

לייזר טאג הינה פעילות חווייתית מלאת אדרנלין ואקשן, פעילות המתאימה בשטח ובמשרד חצר גדולה או פארק שעשועים או כל מקום  שתבחרו!! פעילות הלייזר טאג מתאימה מאוד לארגון ימי הולדת ואחד הרעיונות ליום הולדת המבוקשים היום.

לייזר טאג הוא מסוג משחקי האקסטרים שמשחקים בשני צוותים, כאשר כל צוות מנסה לכבוש את יעד הצוות השני, להשתלט עליו ולנצח בקרב מדומה ומרגיש כמו קרב אמתי מלא אדרנלין ואקשן בשטח הקרב.

 

פעילות הלייזר טאג מתחילה בחלוקה של השחקנים לשני לצוותים, כאשר כל שחקן בצוות לובש על עצמו מדים וציוד ומקבל לידו את רובי לייזר טאג ומוכן לצאת לקרב ממש כמו של חייל אמתי, שני הצוותים נכנסים לזירת הלחימה שיכולה להיות  בתוך שלל קירות, מבוכים,  מקומות מחבוא, דיונות, ושטח בנוי ושטח מיוער ממש כמו האמיתי.

 

טוב נשמע נחמד אבל למי זה מתאים ולאיזה גיל?

פעילות הלייזר טאג מתאימה למגוון רחב של גילאים של ילדי יומולדת, בין אם מדובר  בילדי יסודי או חטיבת הביניים, בבני נוער, חיילים, פנסיונרים (מגיל מ8-99) משחק הלייזר טאג שמדמה קרב אמיתי נותן אופציה להגשים לילדת או לילד יום ההולדת פנטזיות, לשחק משחק מלא כייף אדרנלין, משחק אקסטרים שמשלב בתוכו שלל סימולציות של לחימה, משחקים ספורטיביים, לחימה טקטיות ומטרות משחק מדויקות ומאפשר לפתח כישורים רבים כמו מנהיגות ביטחון עצמי מוטוריקה חשיבה יצירתית עבודה בצוות ועוד המון .

 

ברור אתם רוצים להפתיע את חתן היומולדת האהוב שלכם בן אם הוא  ילד, נער או מבוגר . אין כמו לארגן סביבו את כל החברים ובני המשפחה ולצאת איתו ועם כל מי שרוצה לחגוג איתו את היומולדת שלו בפעילות לייזר טאג אשר תגיע לאן שרק תרצו.

 

על מנת להתכונן כראוי ליום ההולדת מסוג זה כמה ימים לפני החגיגה כדאי לברר במקומות השונים שמציעים את פעילות הלייזר טאג כי יש מקומות בהם יש לכם את אופציה לשמירת זירת הקרב רק עבורכם כך תהנו מבלעדיות בזירת המשחק.

 

אוקי הבנתי, אבל למה לייזר טאג?

 

פעילות הלייזר טאג משמשת כאחד הרעיונות ליום הולדת המבוקשים בגלל הסיבה שהיא מתאימה לכל גיל הצעירים ירגישו ממש כמו לוחמים בקרב מלאי אדרנלין להציל את עולם!!! והמבוגרים יהנו מלחזור לימי התקופה שהיה רק חול וחול ואין מה לאכול.

כך או כך פעילות הלייזר טאג תשאיר בהם זיכרון שלא ישכח של מלא כייף אדרנלין וחוויה בלתי נשכחת.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן