הציוד שיגן עליכם בפעילות הלייזר טאג

 • אם אתם מחפשים פעילות מעניינת לילדים בחופשת הקיץ, בחופשות של חגים, בימי הולדת, עבור גיבוש או לכל יום שגרתי שבו מתחשק לכם לצאת מעט מהשגרה, לייזר טאג יספק את המענה המתאים. למי מכם שלא מכיר, מדובר במשחק הרפתקאות אקסטרימי ומאוד אטרקטיבי שמשחקים אותו בשטח פתוח. בנוסף המשחק משלב גם טכנולוגיה וציוד ייעודי ולכן ילדים פשוט אוהבים אותו.

  מה זה לייזר טאג?

  הרבה ילדים אוהבים מאוד לשחק במשחקי מחשב ונהנים במיוחד מקרבות יריות בעולמות עתידניים. באמצעות הלייזר טאג הילדים יכולים לצאת מהמסכים ולדמות את המשחק בעולם האמיתי. מדובר בפעילות מאוד חווייתית, במהלכה הילדים הופכים להיות חיילים עם קסדות, אפודי מגן, מערכת קשר, מערכת חיישנים ונשקי לייזר מיוחדים ובטיחותיים. עם הציוד הילדים "נלחמים" בקבוצה מתחרה בתוך זירת קרב, כמובן ש"הפגיעות" מהנשקים נקלטות בחיישנים והשימוש בהם אינו מסוכן.

  כל היתרונות של לייזר טאג?

  למשחקי לייזר טאג ישנם המון יתרונות. הם מוציאים את משחקי המחשב אל המציאות, מפעילים גופנית, ממלאים באדרנלין, מעניקים עניין, מציעים פעילות קבוצתית, עבודת צוות, גיבוש וכן הלאה. עם זאת כדי ליהנות מהמשחק ולמצות אותו עד הסוף חשוב להגיע אליו מוכנים ומלבד הציוד שמסופק על ידי החברה המפעילה כדאי ורצוי להגיע גם בלבוש נוח וספורטיבי, לנעול נעליים סגורות ואף להגיע עם ברכיות נינג'ה מיוחדות.

  חוויית המשחק המושלמת

  במהלך פעילות לייזר טאג הילדים נמצאים בשטח, מתמודדים עם אתגרים, רצים המון, מסתתרים ומחכים לשחקנים אחרים כדי ליצור גורם הפתעה, ובאופן כללי מדמים מציאות של קרבות וצבא. כדי לשמור עליהם כמה שיותר בטוחים החברה מספקת ציוד מגן, אולם כדאי ומומלץ להגיע עם ציוד ייעודי גם מהבית, כדי להקטין את הסיכון בפגיעות, בעיקר בברכיים.

  אל תוותרו על מגני ברכיים

  ברכיות נינג'ה נחשבות למגני הברכיים הטובים בעולם, הן נמצאות בשימוש של צבאות רבים והן יעמדו בכל אתגר שיציבו בפניהן. לכן הן גם יהיו הבחירה הטובה ביותר עבור ילדים שמגיעים להשתתף בפעילות מסוג לייזר טאג. כך גם אם הילדים משתטחים במהירות על הרצפה, נמצאים בתנועה או נופלים שלא בכוונה, הברכיים שלהם יהיו מוגנות וחפות ממכות ושפשופים.

  לסיכום, מה עוד חשוב לדעת?

  משחקי לייזר טאג מתאימים גם למבוגרים, וגם לבנות כמובן. אם אתם מחפשים פעילות גיבוש מגוונת ולא שגרתית עבור חברה או צוותים, פעילות ספורטיבית ומגבשת, שתשפר את שיתוף הפעולה ועבודת הצוות ותשאיר זיכרונות מיוחדים, זו אפשרות מצוינת. רק כמובן, אל תשכחו להגיע עם הציוד והלבוש המתאימים.