לייזר טאג באר שבע – פעילות מלאת אדרנלין

אם אתם מחפשים רעיון לפעילות גיבוש או הפעלה ליום הולדת, הגעתם למקום הנכון. לייזר טאג באר שבע מספק לכם חווית משחק מלאת אדרנלין וכיף המתאימה לקבוצות. למי שעדיין לא שמע על לייזר טאג באר שבע, מדובר במשחק לחימה העושה שימוש ברובי לייזר וחיישנים מיוחדים הקולטים את הפגיעה.

המשחק מתקיים בין שתי קבוצות מתחרות אשר צריכות לעמוד במשימה ולהילחם אחת כנגד השנייה. המשחק מספק חוויה מרגשת ומלאת אדרנלין לילדים ומבוגרים כאחד (מגיל 7 ומעלה). מומלץ!

 

לייזר טאג הפעלה ליום הולדת

 

לייזר טאג באר שבע מציג לכם משחק קבוצתי המתאים בתור הפעלה ליום הולדת. ישנן חבילות מיוחדות הכוללות גם כיבוד ושתייה ואפילו הפעלות ליום ההולדת מלבד המשחק עצמו. ניתן לקיים את הפעילות אצלנו במתחם ואפילו במקומות פתוחים. משחק הלייזר טאג בבאר שבע מתאים לכל הגילים, אך הוא זוכה לפופולריות רבה בקרב הילדים. הילדים זוכים בחוויה המזכירה להם את ההתרחשויות במשחקי המחשב, רק שכאן הם ממש אוחזים ברובי הלייזר ומסתובבים בשדה הקרב. חשוב לציין כי טכנולוגיית הלייזר אינה מסוכנת בשום צורה שהיא וכל הפגיעות הן פגיעות אשר נקלטות אך ורק בחיישנים.

 

לייזר
טאג
באר
שבע
– פעילות גיבוש

 

גם כאשר מחפשים פעילות גיבוש לעובדים,
לייזר טאג נותן לכם מענה מתאים. לפעמים שגרת המשרד האפורה גורמת לשחיקה גדולה בקרב העובדים;
לפעמים ישנם חיכוכים ומתיחויות בין העובדים.
דברים כאלו פוגעים בשגרת העבודה ובהצלחת העסק. על מנת שהעסק יצליח אתם צריכים צוות עובדים מגובש ומלא חיוניות.
בדיוק בנקודה זו לייזר טאג באר שבע יכול לעזור לכם. כאשר לוקחים כמה שעות חופש מהעבודה ומהשגרה השוחקת ומגיעים יחדיו לפעילות מהנה ומלאת אדרנלין,
הדבר יכול לחולל שינוי. בסופו של דבר מדובר בפעילות חברתית המסייעת לשבור מחסומים ולקרב בין העובדים. במהלך משחק הלייזר טאג, העובדים ילמדו לתפקד כמו צבא מגובש המחליט על אסטרטגיה ויוצא אל שדה הקרב – היום אלו הן המשימות של שדה הקרב במשחק, מחר המלחמה היא על השגת מטרות העסק! לייזר טאג באר שבע מציע לכם פעילות גיבוש מושלמת התורמת לשיתוף הפעולה.