לייזר טאג – הטרנד הכובש

משחקי הלייזר טאג הפכו ללהיט וניתן למצוא מתחמי לייזר טאג ראשון לציון, לייזר טאג ירושלים וערים נוספות בהן מתקיימות פעילויות לייזר טאג מהנות ומרגשות. משחקי הלייזר טאג תל אביב מתאימים בתור פעילות לשעות הפנאי וגם עבור אירועים מיוחדים כמו מסיבות יום הולדת, מסיבות שחרור, מסיבות רווקים ואפילו ימי גיבוש לעובדים. בואו גם אתם להצטרף לחגיגת אדרנלין מטורפת!

 

מהו
לייזר
טאג
ובמה
הוא
שונה
ממשחק
הפיינטבול?

 

רבים משווים את לייזר טאג ירושלים/תל אביב למשחק הפיינטבול. אכן ישנן נקודות דמיון, אך אין מדובר באותו הדבר. לייזר טאג הוא משחק לחימה, בדומה לפיינטבול; גם כאן ישנן שתי קבוצות יריבות, אך ההבדל המהותי בין לייזר טאג לפיינטבול הוא סוגי הנשקים שבהם משתמשים. במשחק הפיינטבול השחקנים עושים שימוש ברובים היורים כדורי צבע מלכלכלים. לעומת זאת במשחקי לייזר טאג תל אביב/ירושלים מדובר בנשקי לייזר (אינפרה אדום). הפגיעה אינה מלכלכלת ואפילו אינה מורגשת או נראית לעין. הפגיעה נקלטת במחשב באמצעות חיישני הלייזר אשר נמצאים על אפוד השחקנים.
משחק הלייזר טאג מאפשר לכם חוויית משחק מלאת אדרנלין אך נקייה. השימוש ברובי הלייזר מאפשר גם יותר גמישות בבחירת המיקום עבור המשחק. את משחקי הפיינטבול המלכלכים ניתן לערוך אך ורק במתחם מיוחד אשר נועד למטרה זו. ואילו משחקי לייזר טאג תל אביב ניתן לקיים אפילו בפארק הציבורי.

 

התועלת
של
משחקי
לייזר
טאג
ירושלים

 

קודם כל חשוב לזכור שמשחקי לייזר טאג הם חוויה אדירה ומלאת אדרנלין.
כולנו צריכים לבלות ולהוציא אנרגיות, זה מה שגורם לנו להרגיש טוב. צורת בילוי זה מעניקה גם סוג של פעילות גופנית, דבר חשוב מאוד לילדים אשר נוטים להיצמד למסכים וממעיטים בפעילות גופנית.

 

יתרון נוסף של משחקי לייזור טאג ירושלים הוא האינטראקציה החברתית. אמנם זהו משחק לחימה, אך יש כאן אחוות לוחמים ויצירת קשרים חברתיים בין המשתתפים. לא במקרה עסקים רבים בחור בפעילות לייזר טאג תל אביב עבור ימי הגיבוש שלהם, זוהי פעילות בעלת ערך.

 

השתתפות במשחק לייזר טאג תל אביב יכולה גם לתרום לפיתוח חשיבה אסטרטגית ועידוד עבודת הצוות; על מנת לנצח במשחק על המשתתפים לחשוב, לתכנן ולפעול כצוות.