פיינטבול ? מיושן מדי . המשחק שכבש את ישראל- לייזר טאג מגיע אפילו אליכם לעבודה.

 • לאחר שראינו את המשחק החדש שכבש את ישראל בשנים האחרונות- לייזר טאג , הגיע הזמן שלו להגיע לכל מקום בארץ . כידוע , פיינטבול זהו משחק שהתמודד על הגביע של משחקים עבור פעילות גיבוש , הפעלה ליום הולדת וסתם תוספת אדרנלין. אך עם הזמן התגלה המשחק כמסוכן ולא מתאים לפעילות עבור כל אדם, בייחוד לנשים . לכן הבינו כמה ישראלים שחשוב הדבר לתת את המענה הרלוונטי לכל שכבות האוכלוסיה .

  והנה הגיע משחק הלייזר טאג . עד כאן כולם מכירים , אך הנה הגיעו כמה מוחות חושבים והבינו שאם יש מתחם לייזר טאג בדרום , ויש קבוצה של עובדים שמעוניינת להרים פעילות גיבוש לעובדים במשחק לייזר טאג בתל אביב או בהרצלייה , הדבר בעייתי וקשה לארגן את העובדים לנסיעה למתחם הספייס לייזר בדרום .

  לכן הגיעו למסקנה שכדאי להפעיל מתחם לייזר טאג נייד – כלומר להביא את המשחק לכל מקום בארץ .

  וכך , בלי לצאת ממשרד ההייטק שלכם אתם יכולים להזמין את ניידת הלייזר טאג עם כל הציוד היישר אליכם לעבודה , לפעילות חוויתית מלאה באדרנלין . זה כבר לא משנה אם אתם נמצאים בראשון לציון או בקריות .

  ניידות לייזר טאג הפרוסות בדרום יגיעו גם לשם . היתרון בדבר הזה הוא עצום : ראשית אתם לא צריכים לתקצב פעילות גיבוש או יום הולדת ולהוציא אוטובוס ולהחתים טופס טיולים. שנית , אינכם צריכים לקום שעה וחצי קודם כדי להגיע לאיזו נקודה שקבעו לכם לאיסוף לפעילות הגיבוש.

  פשוט תתארגנו לעוד יום עבודה , אך הפעם יום עבודה מגבש לצוות או סתם הפעלה ליום הולדת ושם כבר תחכה לכם ניידת הלייזר טאג עם כל הציוד ( חשוב לבדוק שהציוד מקצועי ואיכותי ) הרלוונטי על מנת לתת לכם את החוויה שלה חיכיתם !